Menu
Your Cart

Casio LTP-2069L-7A2

LTP-2069L-7A2
. -30 %
Casio LTP-2069L-7A2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеСина
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,790den
2,653den
Ознаки: casovnici, casio