Menu
Your Cart

Casio LTP-1314L-8A

LTP-1314L-8A
-30 %
Casio LTP-1314L-8A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште34 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,290den
2,303den
Ознаки: casovnici, casio