Menu
Your Cart

Casio LTP-1314PL-7A

LTP-1314PL-7A
. -25 %
Casio LTP-1314PL-7A
Податоци за часовник
Пол ЖЕНСКИ
Ремче Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште 33 мм
Боја на Ремче Кафенa
Боја на Кукиште Сребрена
Гаранција 2 Години
Тип на механизам Аналоген
Форма на Кукиште Округло
Водоотпорност 5 bar
3,290den
2,468den
Ознаки: casovnici, casio