Menu
Your Cart

Casio LTP-1308PL-1A


LTP-1308PL-1A
-25 % Нема на залиха
Casio LTP-1308PL-1A
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 32 mm
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,090.00den
2,317.50den
Ознаки: casio, ltp-1308pl-1a