Menu
Your Cart

Casio LTP-1303PD-4A


LTP-1303PD-4A
LTP-1303PD-4A
-30 % Нема на залиха
LTP-1303PD-4A
LTP-1303PD-4A
Casio LTP-1303PD-4A
Податоци за часовник
Функции на ЧасовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 30 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
3,590.00den
2,513.00den
Ознаки: casio, ltp-1303pd-4a