Menu
Your Cart

Casio LTP-1302PSG-7A


LTP-1302SG-7A
LTP-1302SG-7A
-25 %
LTP-1302SG-7A
LTP-1302SG-7A
Casio LTP-1302PSG-7A
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 31 mm
Боја на РемчеСребрена/Златна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена/Златна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
5,990.00den
4,492.50den
Ознаки: casio, ltp-1302psg-7a