Menu
Your Cart

Casio LTP-1302L-7B

LTP-1302L-7B
. -30 %
Casio LTP-1302L-7B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,290den
2,303den
Ознаки: casovnici, casio