Menu
Your Cart

Casio LTP-1302PL-1A


LTP-1302PL-1A
. -25 %
Casio LTP-1302PL-1A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеПриродна Кожа
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеЦрна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
3,290.00den
2,467.50den


Ознаки: casio, ltp-1302pl-1a