Menu
Your Cart

Casio LTP-1281PD-7A

LTP-1281PD-7A
-30 % Нема на залиха
Casio LTP-1281PD-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште22 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
2,590den
1,813den
Ознаки: casovnici, casio