Menu
Your Cart

Casio LTP-1235PSG-7A


LTP-1235PSG-7A
Нема на залиха
Casio LTP-1235PSG-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште21 мм
Боја на РемчеСребрена/Златна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена/Златна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
3,290.00den


Ознаки: casio, ltp-1235psg-7a