Menu
Your Cart

Casio LTP-1234PG-7A


LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
-25 %
LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
LTP-1234PG-7A
Casio LTP-1234PG-7A
Податоци за часовник
Функција на часовникТри стрелки
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 32 X 22 mm
Боја на РемчеЗлатна
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
Day
Hour
Min
Sec
5,090.00den
3,817.50den
Ознаки: casio, ltp-1234pg-7a