Menu
Your Cart

Casio LTP-1215A-7B2


LTP-1215A-7B2
Нема на залиха
Casio LTP-1215A-7B2
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,890.00den


Ознаки: casio, ltp-1215a-7b2