Menu
Your Cart

Casio LTP-1191A-3C


LTP-1191A-3C
LTP-1191A-3C
LTP-1191A-3C
-25 % Нема на залиха
LTP-1191A-3C
LTP-1191A-3C
LTP-1191A-3C
Casio LTP-1191A-3C
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 25%-Попуст
Големина на Кукиште25 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност3 bar
3,390.00den
2,542.50den


Ознаки: casio, ltp-1191a-3c