Menu
Your Cart

Casio LTP-1165N-9C

LTP-1165N-9C
-30 %
Casio LTP-1165N-9C
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште21 мм
Боја на РемчеЗлатна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорност5 bar
4,690ден
3,283ден
Ознаки: casovnici, casio