Menu
Your Cart

Casio LTP-1128G-7B

LTP-1128G-7B
LTP-1128G-7B
-30 % Нема на залиха
LTP-1128G-7B
LTP-1128G-7B
Casio LTP-1128G-7B
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште28 мм
Боја на РемчеСребрена/Златна
Боја на КукиштеЗлатна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
2,990ден
2,093ден
Ознаки: casovnici, casio