Menu
Your Cart

Casio LRW-200H-7E2


LRW-200H-7E2
-30 % Нема на залиха
Casio LRW-200H-7E2
Податоци за часовник
Функција на часовникДатум, Три стрелки
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 35 mm
Боја на РемчеБела
Боја на КукиштеБела
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорностwr
Day
Hour
Min
Sec
2,990.00den
2,093.00den
Ознаки: casio, lrw-200h-7e2