Menu
Your Cart

Casio La-20WHS-7A


La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
-25 % Нема на залиха
La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
La-20WHS-7A
Casio La-20WHS-7A
Податоци за часовник
ПолЖЕНСКИ
Попуст на Часовници 25%-Попуст
Материјал на ремчеКаучук/силикон/Гума
Големина на куќиште (мм) 31 x 35 mm
Боја на РемчеПрозирна
Боја на КукиштеПрозирна
Гаранција2 Години
ОсветлувањеLED светло
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеКоцка
Водоотпорностwr
Day
Hour
Min
Sec
2,590.00den
1,942.50den
Ознаки: casio, la-20whs-7a