Menu
Your Cart

Casio LA-20WH-1C

Casio LA-20WH-1C
Податоци за часовник
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште31 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеПравоаголник
Водоотпорностwr
0ден