Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-610DC-1A

EFV-610DC-1A
. -30 %
Casio Edifice EFV-610DC-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
10,990den
7,693den
Ознаки: edifice, casio