Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-610D-1A


EFV-610D-1A
EFV-610D-1A
EFV-610D-1A
. -30 %
EFV-610D-1A
EFV-610D-1A
EFV-610D-1A
Casio Edifice EFV-610D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
7,990.00den
5,593.00denОзнаки: casio, edifice, efv-610d-1a