Menu
Your Cart

Casio Edifice EFV-590PB-1A

EFV-590PB-1A
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFV-590PB-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,190den
5,733den
Ознаки: casovnici, casio edifice