Menu
Your Cart

Casio EFV-580L-1a

EFV-580l-1a
-30 %Нема на залиха
Casio EFV-580L-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКожа
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,390ден
5,873ден
Ознаки: edifice,casio