Menu
Your Cart

Casio EFV-520D-1AVUEF

EFV-520D-1AVUEF
-30 %Нема на залиха
Casio EFV-520D-1AVUEF
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште48 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,290ден
5,803ден
Ознаки: edifice,casio