Menu
Your Cart

Casio EFR-552d-1av

EFR-552d-1av
-30 %
Casio EFR-552d-1av
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,390ден
5,873ден
Ознаки: edifice,casio