Menu
Your Cart

Casio Edifice EFR-527L-7AV


EFR-527L-7AV
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EFR-527L-7AV
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеПриродна Кожа
Големина на куќиште (мм) 42 mm
Боја на РемчеКафенa
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
7,490.00den
5,243.00den
Ознаки: casio, edifice, efr-527l-7av