Menu
Your Cart

Casio EFR-526D-7A

EFR-526D-7A
EFR-526D-7A
-30 %Нема на залиха
EFR-526D-7A
EFR-526D-7A
Casio EFR-526D-7A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
7,990ден
5,593ден
Ознаки: edifice,casio