Menu
Your Cart

Casio EF-547D-1A1

EF-547D-1A1
EF-547D-1A1
-30 % Нема на залиха
EF-547D-1A1
EF-547D-1A1
Casio EF-547D-1A1
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,790ден
6,153ден
Ознаки: edifice, casio