Menu
Your Cart

Casio EF-539d-1av

EF-539d-1av
-30 %Нема на залиха
Casio EF-539d-1av
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште49 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
8,790ден
6,153ден
Ознаки: edifice,casio