Menu
Your Cart

Casio EF-500d-1av

EF-500d-1av
-30 %Нема на залиха
Casio EF-500d-1av
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеЧелик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште39 мм
Боја на РемчеСребрена
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
6,590ден
4,613ден
Ознаки: edifice,casio