Menu
Your Cart

Casio Edifice EF-316D-2A


EF-316D-2A
-30 % Нема на залиха
Casio Edifice EF-316D-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Боја на КукиштеСребрена
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,390.00den
3,073.00den


Ознаки: casio, edifice, ef-316d-2a