Menu
Your Cart

Casio Edifice EF-129D-2A


EF-129D-2A
EF-129D-2A
. AKCIJA -30 %
EF-129D-2A
EF-129D-2A
Casio Edifice EF-129D-2A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 45 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
6,490.00den
4,543.00den


Ознаки: casio, edifice, ef-129d-2a