Menu
Your Cart

Casio Edifice EF-129D-1A


EF-129D-1A
EF-129D-1A
. -30 %
EF-129D-1A
EF-129D-1A
Casio Edifice EF-129D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште45 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
6,490.00den
4,543.00denОзнаки: casio, edifice, ef-129d-1a