Menu
Your Cart

Casio Edifice EF-125d-2a


EF-125d-2a
EF-125d-2a
EF-125d-2a
. -30 %
EF-125d-2a
EF-125d-2a
EF-125d-2a
Casio Edifice EF-125d-2a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште40 мм
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,990.00den
3,490.00denОзнаки: casio, edifice, ef-125d-2a