Menu
Your Cart

Casio Edifice EF-125d-1a


EF-125d-1a
EF-125d-1a
AKCIJA -30 %
EF-125d-1a
EF-125d-1a
Casio Edifice EF-125d-1a
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
Попуст на Часовници 30%-Попуст
Материјал на ремчеНе'рѓосувачки Челик
Големина на куќиште (мм) 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
6,890.00den
4,823.00den


Ознаки: casio, edifice, ef-125d-1a