Menu
Your Cart

Casio Edifice EF-121D-1A


EF-121D-1A
EF-121D-1A
-30 % Нема на залиха
EF-121D-1A
EF-121D-1A
Casio Edifice EF-121D-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеНе'рѓосувачки челик
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште 40 mm
Боја на РемчеСребрена
Тип на СтаклоМинерално
Гаранција2 Години
Тип на механизамАналоген
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
Day
Hour
Min
Sec
4,890.00den
3,423.00den


Ознаки: casio, edifice, ef-121d-1a