Menu
Your Cart

Casio AQ-S810W-1A4

AQ-S810W-1A4
-30 % Нема на залиха
Casio AQ-S810W-1A4
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Battery TypeSolar powered
Големина на Кукиште47 мм
Боја на РемчеЦрна
Боја на КукиштеСива
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност10 bar
5,490ден
3,843ден
Ознаки: casovnici, casio