Menu
Your Cart

Casio AE-1400WH-1A


AE-1400WH-1A
-25 % Нема на залиха
Casio AE-1400WH-1A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште52 мм
Боја на РемчеЦрна
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Водоотпорност5 bar
3,090den
2,318den