Menu
Your Cart

Casio AE-1000W-4A

AE-1000W-4A
-30 %
Casio AE-1000W-4A
Податоци за часовник
ПолМАШКИ
РемчеКаучук/силикон/гума
Попусти Часовници 30%-Попуст
Големина на Кукиште44 мм
Боја на РемчеЦрвена
Боја на КукиштеЦрвена
Гаранција2 Години
Тип на механизамДигитален
Форма на КукиштеОкругло
Водоотпорност5 bar
2,790ден
1,953ден
Ознаки: casovnici,casio