Menu
Your Cart

Alka MEN3420


MEN3420
-20 %
Alka MEN3420
Податоци за Алки
Боја на АлкиЦрна
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаКожа
ПолМашки
Попуст на Алка 20%-Попуст
1,790.00den
1,432.00den