Menu
Your Cart

ALKA AB693


sn147
sn147
-20 % Нема на залиха
sn147
sn147
ALKA AB693
Податоци за Накит
Боја на НакитСребрена
ВИД НА КАМЕН Swarovski Kristal
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
2,490.00den
1,992.00den
Ознаки: alka, ab693