Menu
Your Cart

ALKA AB663


sj104
sj104
sj104
-20 %
sj104
sj104
sj104
ALKA AB663
Податоци за Накит
Боја на НакитСребрена
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на накитНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ОписНе’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
1,590.00den
1,272.00den
Ознаки: alka, ab663