Menu
Your Cart

Алка Daniel Klein 2074-1


2074-1
-30 % Нема на залиха
Алка Daniel Klein 2074-1
Податоци за Алки
Боја на АлкиЦрна
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаМедицински Челик/Кожа
ПолМашки
Попуст на Алка 30%-Попуст
2,890.00den
2,023.51den