Menu
Your Cart

Алка Daniel Klein 2070-3

2070-3
-30 % Нема на залиха
Алка Daniel Klein 2070-3
Податоци за Алки
Боја на АлкиРозе голд,Црна
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаЧЕЛИК/КОЖА
ПолМашки
Попуст на Алка 30%-Попуст
2,990den
2,093den