Menu
Your Cart

Алка Daniel Klein 2070-1

2070-1
-30 %Нема на залиха
Алка Daniel Klein 2070-1
Податоци за Алки
Боја на АлкиЦрна
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаЧЕЛИК/КОЖА
ПолМашки
Попуст на Алка 30%-Попуст
2,990ден
2,093ден