Menu
Your Cart

Алка Daniel Klein 2067-3


2067-3
-30 % Нема на залиха
Алка Daniel Klein 2067-3
Податоци за Алки
Боја на АлкиЦрна
Должина на Алка18 + 5 = 23 мм
Материјал на АлкаМедицински Челик/Кожа
ПолМашки
Попуст на Алка 30%-Попуст
2,990.00den
2,093.00den