Menu
Your Cart

Алка Daniel Klein 2065-2


2065-2
-50 % Нема на залиха
Алка Daniel Klein 2065-2
Податоци за Алки
Боја на АлкиЦрна
Должина на Алка23 Sm
Материјал на АлкаНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / КОЖА
ПолМашки
Попуст на Алка 30%-Попуст
2,990.00den
1,495.00den