Menu
Your Cart

Алка Daniel Klein 2064-4


2064-4
-50 % Нема на залиха
Алка Daniel Klein 2064-4
Податоци за Алки
Боја на АлкиРозе голд.Црна
Должина на Алка23 Sm
Материјал на АлкаНЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК / КОЖА
ПолМашки
Попуст на Алка 30%-Попуст
2,890.00den
1,445.00den